Nasza tożsamość

Z owoców robimy to, co najlepsze.

Od 1983 roku nasza pasja skupia się na uszlachetnianiu  owoców. Nasza inicjatywa, aby robić z nich rzeczy najlepsze, stale przynosi innowacyjne produkty, procesy i składniki.

  • 1893 założono firmę Zentis.
  • 664 mln euro obrotów w 2018 roku
  • 2125 pracowników w 2018 roku

Rynek jest stale w centrum naszej uwagi.

Jako specjaliści B-to-B w zakresie optymalnych i skrojonych na miarę rozwiązań, kreujemy produkty nie tylko dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów, lecz również uwzgledniające specyfikę ich rynków. Wykorzystajcie Państwo naszą wiedzę na temat rynków lokalnych oraz nasze możliwości produkcji dostosowanej do specyficznych wymogów rynków regionalnych.

Odpowiedzialność

Kto myśli postępowo, musi działać w sposób zrównoważony.

Naszym najważniejszym dostawcą jest natura. Od 125 lat dostarcza nam ona najlepsze surowce do naszych produktów. Dlatego zrównoważone i ekologiczne gospodarowanie jest dla nas najwyższym nakazem. Jako tradycyjne przedsiębiorstwo rodzinne myślimy długoterminowo i czujemy się zobowiązani wobec przyszłych pokoleń.

Sprawozdanie na temat zrównoważonego

Wytyczne do odpowiedzialnego i przedsiębiorczego działania.

O wszystkich wymienionych wyżej i wielu dalszych działaniach mogą Państwo dokładniej dowiedzieć się z naszego Sprawozdania o zrównoważonym rozwoju 2016/2017. Sprawozdanie w sposób zrozumiały pokazuje ekologiczny, ekonomiczny i społeczny rozwój przedsiębiorstwa i przedstawia postęp, osiągnięty od 2011 roku.